http://iran-matris.com/images/header1.jpg

خرید از سایت

پروژه و پایان نامه دانشجویی

پیغام مدیر

توجــه!

1. برای مشاهده تمامی پروژه های موجود در سایت از منوهای سمت راست و یا جست و جو در سایت استفاده کنید.

2. برای تبادل پروژه، فهرست مطالب و چکیده پروژه خود را ایمیل کنید.

نکته مهم!

نکته مهم!

دانشجویان ترم آخر توجه کنند:

قبل از خرید پایان نامه نهایی، جهت اطمینان از تایید توسط استاد، عنوان آن را با استاد خود هماهنگ نمایید.

.

پرداخت آنلاین
پرداخت مبلغ برای خرید پروژه
تومان

پروژه و پایان نامه دانشجویی

طراحی جعبه دنده ماشین تراش

پایان نامه مکانیک جامدات، مکانیک و ساخت و تولید با عنوان پایان نامه طراحی گیربکس (جعبه دنده) 16 سرعته، شامل 93 صفحه فایل Word  استاندارد پایان نامه همراه با مقدمه، فهرست منابع، محاسبات، تصاویر، نمودارها و... همچنین می توان از این پایان نامه به عنوان پروژه درس طراحی اجزای ماشین استفاده نمود. این پایان نامه مربوطه به طراحی جعبه دنده 16 سرعته یک ماشین تراش می باشد.

شما می توانید فهرست مطالب و مقدمه این پایان نامه را دانلود کنید.

بخشی از این پایان نامه:

اگر جفت چرخدنده روي شفتهاي موازي مدول يكسان داشته باشند ، مجموع تعداد دندانه هاي جفت چرخدنده هاي درگير مي بايست مساوي و يا ثابت باشند:

Z1+Z2=Z3+Z4=C

ابزار با حركت معكوس همراه با كلاچ اصطكاكي لازم است كه روي دستگاههاي تراش رورور ، ماشين تراش رزوه زني ، ماشين دريل شعاعي و … تدارك ديده شود كه بعد از تراشيدن دندانه ابزار بتواند به طور معكوس و با سرعتي بيشتر از سرعت رفت به وضعيت اوليه خود برگردد .

سرعت حركت معكوس مي بايست بين 1.3 تا 1.5 برابر بزرگتر از سرعت حركت رفت باشد . چرخش معكوس محور اصلي معمولا“ با استفاده از يك چرخدنده اضافي (پارازيت يا دور برگردان) كه در اولين گروه انتقال نصب شده است تعميم مي گردد. علاوه بر ملزومه فوق براي درگير شدن چرخدنده هاي پارازيت مي بايست مجموع اين چرخدنده ها 8/0 برابر مجموع چرخدنده هاي موازي باشند .

 

دانلود فهرست مطالب پایان نامه جامدات و مقدمه ی آن

قیمت جدید: 40,000 تومان

خــریـد محصــول


طراحی جرثقیل

پایان نامه ساخت و تولید مقطع کارشناسی (و یا درس پروژه و ساخت کارشناسی ساخت و تولید - پروژه نهایی) با عنوان طراحی و تحلیل جرثقیل بازویی مفصل دار شامل 43 صفحه همراه با تصاویر، محاسبات و آنالیزهای انجام شده روی این جرثقیل. این عنوان نیز به صورت فایل پاورپوینت شامل 44 اسلاید کامل همراه با تحلیل و تصاویر، نیز جهت ارائه به عنوان پروژه برای رشته ساخت و تولید برای درس طراحی اجزای ماشین قابل ارسال می باشد.

برای محاسبه سیستم یاتاقان­ بندی کرین از نرم افزار SKF Electronic Handbook استفاده شده و تجزیه و تحلیل مهندسی AJ به کمک نرم افزار COSMOS/Design STAR انجام شده است.

شما می توانید فهرست مطالب و چکیده پروژه را دانلود نمایید.

بخشی از این پروژه ارزشمند:

کرین های بازویی مفصل دار می­توانند بارها و محموله­ هایی را که بوسیله کرین­های تک بازویی نمی­توان جابجا نمود، با توجه به میدان تحت پوشش خود موقعیت­ دهی نموده و جابجا کنند.

کرینهای بازویی مفصل­دار رفت و برگشت سریع، افزایش بهره وری، کاهش صدمات و بهبود ایمنی را فراهم می آورند، افزایش بهره­وری ناشی از چرخش آسان بازوهای متحرک، موقعیت ­دهی دقیق و سریع بار یا محموله می- باشد.از آنجاییکه فقط یک نیروی کمی لازم است تا بازوهای متحرک شروع به حرکت کرده یا متوقف شوند، بنابراین صدمات کاهش یافته و ایمنی بهبود می یابد.

 

دانلود فهرست مطالب پایان نامه ساخت و تولید

قیمت: 20,000 تومان

قیمت فایل پاورپوینت: 7,500 تومان

خــریـد محصــول


iran-matris.com
iran-matris.com