http://iran-matris.com/images/header1.jpg

خرید از سایت

پروژه و پایان نامه دانشجویی

پیغام مدیر

توجــه!

1. برای مشاهده تمامی پروژه های موجود در سایت از منوهای سمت راست و یا جست و جو در سایت استفاده کنید.

2. برای تبادل پروژه، فهرست مطالب و چکیده پروژه خود را ایمیل کنید.

نکته مهم!

نکته مهم!

دانشجویان ترم آخر توجه کنند:

قبل از خرید پایان نامه نهایی، جهت اطمینان از تایید توسط استاد، عنوان آن را با استاد خود هماهنگ نمایید.

.

پرداخت آنلاین
پرداخت مبلغ برای خرید پروژه
تومان

پروژه و پایان نامه دانشجویی

پروژه تغییر شکل فلزات

پایان نامه ساخت و تولید با عنوان پروژه «فرم دهی ورقهای فلزی» شامل 180 صفحه فایل Word استاندارد پایان نامه همراه با چکیده، نمودار، جدول، محاسبات، نقشه و تصویر مابین متن و فهرست مراجع.  همچنین از این پایان نامه می توان به عنوان پروژه تغییر شکل فلزات و یا پروژه پایانی ساخت و تولید نیز استفاده نمود.

شما می توانید فهرست مطالب و چکیده این پایان نامه را دانلود کنید.

بخشی از این پایان نامه ارزشمند:

خواص مهم در فرايندهاي تغيير شكل ورق در مواد مختلف متفاوت است. از اين رو هر ورقي نمي‌تواند براي كشش عميق مناسب باشد. خواص مكانيكي، مانند حد تسليم، استحكام كششي، تغيير شكل نسبي يكنواخت، كاهش نسبي سطح مقطع تا شكست، توان كار ساختي ناشي از تغيير شكل n و ناهمسانگردي R براي ارزيابي شكل پذيري ورقها در كشش عميق تعيين كننده هستند.

ورقهاي فولادي، با قابليت كشش عميق بالا، از لحاظ مقدار بيشترين اهميت را در كاربردهاي صنعتي دارد. توسعه فرايندهاي متالورژيكي و شكل دادن اين امكان را به وجود آورده است، كه نه فقط ورقهاي فولادي نرم، بلكه فولادهاي با كربن كم، فولادهاي آلياژي قابل عمليات حرارتي، حاوي منگنز، كرم و موليبدن، فولادهاي زنگ نزن و همچنين فولادهاي آلياژي ابزار منگنز و سيليسيم دار را بتوان از طريق فرايند كشش عميق تغيير شكل داد.

در صنايع اتومبيل سازي از سالها قبل سعي بر اين بوده است كه با كاهش وزن در مصرف سوخت صرفه‌جويي كنند. بدين منظور به كيفيت ورقها افزوده و از ضخامت آنها كاسته‌اند. از اين رو فولادهاي ميكروآلياژي دانه‌ي ريز، با تغيير شكل پذيري خوب، براي عمليات تغيري شكل بعدي ورقهاي نازك نورد سرد شده، اهميت ويژه‌اي يافته‌اند.


دانلود فهرست مطالب و چکیده پایان نامه

دانلود پروژه و پایان نامه ساخت و تولید

قیمت: 65,000 تومان

خــریـد محصــول


هیدروفرمینگ لوله

پایان نامه ساخت و تولید با عنوان پایان نامه "مطالعه فرآیند هیدروفرمینگ لوله و بررسی پارامترهای موثر بر آن" (Tube Hydroforming) همراه با تصاویر، نقشه های صنعتی که به عنوان مثال آورده شده اند، محاسبات مربوطه، نمودارها و ...، با تعداد صفحات 160 صفحه استاندارد پایان نامه؛ جهت ارائه به عنوان پایان نامه کارشناسی ساخت و تولید و یا مکانیک و همچنین جهت ارائه برای درس پروژه پایانی کارشناسی رشته ساخت و تولید. هیدروفرمینگ در واقع به معنی فرم دهی به وسیله سیال می باشد. (بدون منابع)

شما می توانید فهرست مطالب این پایان نامه را دانلود کنید!

بخشی از پایان نامه ارزشمند:

ترتیب فرایند برای یک نوع فرآیند هیدرو فرمینگ در شکل (1-2) نشان داده شده است . فشار داخلی سیال ،پس از بسته شدن قالب ها ، برای وارد کردن نیرو و فشار بر روی ماده ، در ناحیه تغییر شکل افزایش میابد . در طی این فرایند تغذیه محوری و فشار داخلی هم زمان با هم کنترل میشوند تا قالب شکل دهی ماده بهبود یابد (شکل 1-3 ) . با این وجود ممکن است برای فرم دادن یک گوشه کوچک ، نیاز به فشار بزرگی باشد . در پایان فرایند کالیبراسیون ، با کشیدن ماده در گوشه با افزایش فشار داخلی ، انجام میشود . در این مرحله هنگامیکه فشار داخلی خیلی زیاد است ، امکان وارد ساختن فشار بر ماده اضافی ، برای تغذیه به طرف منطقه تغییر شکل ، به دلیل بزرگ بودن نیروهای اصطکاکی وجود ندارد .

در دیگر نسخه های فرایند هیدروفرمینگ (شکل 1-4) یک فشار کم سیال ، ممکن است در طی مدتی که قالب بسته است ، کافی باشد . بنابراین به قطعه لوله ای شکل ، توسط سیالی رقیقتر و فشار داخلی کمتر ، به طرف گوشه های قالب نیرو وارد میشود و فرم دهی میگردد .


دانلود فهرست مطالب پایان نامه چکیده ی آن

قیمت: 58,000 تومان

خــریـد محصــول


اکستروژن

پروژه و پایان نامه اکستروژن و بررسی پارامترهای آن شامل 57 صفحه فایل Word  همراه با محاسبات، تصاویر، جداول و ... که فایل Power Pint  این پروژه نیز که شامل 33 اسلاید می باشد در دسترس می باشد. این پروژه مربوط به درس تغییر شکل فلزات از رشته مهندسی ساخت و تولید می باشد. شما می توانید فهرست مطالب این پروژه را دانلود نمایید.

بخشی از مقدمه این پروژه:

فرآیند اکستروژن گرم به منظور تولید محصولات فلزی نیمه تمام با طول نسبتاً زیاد و مقطع ثایت‌ (مانند انواع پروفیل های تو پر و تو خالی، متقارن و غیر متقارن فولادی، آلومینیومی و مسی و آلیاژهای آنها) شکل(1) به کار می رود و اکستروژن سرد، به دلیل وجود مقاومت تغییر شکل بالا در تغییر شکل سرد، برای تولید قطعات نسبتاً کوچک و کوتاه و متقارن (مانند مفتول، تسمه، لوله و بوش) شکل(2) و به تعداد زیاد و با سطح مرغوب و دقت ابعادی به کار می رود. امروزه اکستروژن سرد برای تولید قطعاتی از وسایل نقلیه تجهیزات نظامی ماشین آلات صنعتی و تجهیزات الکترونیکی به صورت تولید انبوه به کار میرود. بنابر این اکستروژن سرد یک عملیات ثانویه یا نهایی بر روی قطعاتی است که به صورت نیمه تمام از روش هایی مانند ریختگری, اکستروژن گرم, نورد تولید می شوند. در تولید قطعات کوچک با انتخواب مواد مناسب بازده فرآیند را با استفاده از عملیات پیش پرس, در درجه حرارت معمولاً زیر 400 درجه سانتیگراد و روانکاری مناسب در حد قابل قبولی افزایش داد و یا به عبارت دیگر میزان تغییر شکل موثر را افزایش داد.

 

دانلود فهرست مطالب پروژه اکستروژن

قیمت: 20,000 تومان

قیمت فایل Power Point: فقط 7,000 تومان

خــریـد محصــول


کشش عمیق ورق های فلزی

پایان نامه کارشناسی رشته ساخت و تولید و مکانیک با عنوان "تحلیل و بررسی کشش عمیق ورقهای فلزی" شامل 135 صفحه فایل Word با متن قوی، تصاویر مربوطه، محاسبات دقیق و همچنین نمودار و جدول. این پایان نامه همراه با فهرست مراجع نیز می باشد.

این  پایان نامه نیز به صورت فایل Power Point به عنوان پروژه درس "تغییر شکل فلزات" نیز که شامل 85 اسلاید کامل می باشد، قابل دسترس است.

بخشی از این پایان نامه ارزشمند:

فرآیند کشش عمیق با استفاده از دستگاههای که شامل یک سنبه فشار، یک قالب مدور، نگهدارنده ورق است، انجام می گیرد. نیروی لازم برای این تغیر شکل از طریق مکانیکی یا هیدرولیکی تأمین می شود. با توجه به اینکه در این فرآیند تغیر شکل، سطح ورق (اغلب ورق های نازک تا حداکثر 3mm ضخامت) تحت تأثیر تنش های کششی و در امتداد عمود برآن تنش فشاری قرار می گیرد این فرآیند جزو فرآیندهای تغیر شکل فشاری وکششی است.

 

دانلود فهرست مطالب و مقدمه پایان نامه

قیمت: 54,000 تومان

قیمت فایل Power Point: فقط 10,000 تومان

خــریـد محصــول


iran-matris.com
iran-matris.com