http://iran-matris.com/images/header1.jpg

خرید از سایت

پروژه و پایان نامه دانشجویی

پیغام مدیر

توجــه!

1. برای مشاهده تمامی پروژه های موجود در سایت از منوهای سمت راست و یا جست و جو در سایت استفاده کنید.

2. برای تبادل پروژه، فهرست مطالب و چکیده پروژه خود را ایمیل کنید.

نکته مهم!

نکته مهم!

دانشجویان ترم آخر توجه کنند:

قبل از خرید پایان نامه نهایی، جهت اطمینان از تایید توسط استاد، عنوان آن را با استاد خود هماهنگ نمایید.

.

پرداخت آنلاین
پرداخت مبلغ برای خرید پروژه
تومان

پروژه و پایان نامه دانشجویی

پروژه جوشکاری مقاومتی (نقطه جوش)

پروژه جوشکاری با عنوان پروژه فرآیند جوشکاری مقاومتی (پروژه جوشکاری نقطه ای یا نقطه جوش) شامل 200 صفحه فایل Word قابل ویرایش، همراه با عکس و نقشه، نمودار، محاسبات و پیوست.(بدون منبع)

شما می توانید فهرست مطالب پایان نامه جوشکاری مقاومتی (نقطه جوش) را دانلود کنید.

بخشی از این پایان نامه:

جوشکاری مقاومتی نقطه ای فرآیندی است که در آن سطوحی که بر روی هم قرار گرفته اند از طریق حرارت تولید شده در یک یا چند نقطه به هم متصل می شوند. گرمای تولید شده در این نقاط، حاصل از فلوی جریان الکتریکی است که بین الکترودها برقرار می شود و از میان قطعات نیز عبور می کند. ضمن اینکه الکترودها در این وضعیت با اعمال فشاری خاص، سطوح را به نزدیک می کنند. شکل (1-1) شمای کلی از این فرآیند را نشان می دهد.

دستگاه های جوشکاری مقاومتی شامل دو واحد کلی می باشند: واحد الکتریکی (حرارتی)، واحد فشاری (مکانیکی).و اولی برای بالا بردن درجه حرارت موضع مورد جوش؛ دومی به منظور ایجاد فشار لازم برای اتصال دو قطعه در محل جوش است. نیروهای اعمالی می توانند بصورت دستی، هیدرولیک، پنوماتیک و هیدروپنوماتیک ایجاد شوند. اعمال فشار تا مرحله انجماد ادامه پیدا خواهد کرد. این فشار باعث می شود که لبه ها رویهم قرار گرفته و هوا وارد حوضچه مذاب نشود یا ذوب بیرون نریزد. در مورد دلخواه اعمال فشار و تاثیر آن بر روی کیفیت جوشکاری در فصل بعد مطالبی آورده شده است.

الکترودها در فرآیند های جوشکاری مقاومتی به اشکال گوناگونی ساخته می شوند. الکترودها در این فرآیندها باید جریان الکتریکی را به موضع اتصال هدایت کرده در ضمن وظیفه نگهداری ورق ها به روی هم و ایجاد فشار مورد نظر وتمرکز سریع حرارت در موضع اتصال را دارند.


دانلود فهرست مطالب پروژه جوشکاری مقاومتی

دانلود پروژه و پایان نامه ساخت و تولید

قیمت: 45,000 تومان

خــریـد محصــول


جوشکاری انفجاری صفحات برنج و فولاد

پایان نامه کارشناسی ساخت و تولید با عنوان «طراحی و چیدمان فرآیند جوشکاری انفجاری صفحات برنج و فولاد»، شامل 90 صفحه فایل Word استاندارد پایان نامه. همراه با تصویر، نمودار، محاسبات، جدول، فهرست مطالب، فهرست اشکال، فهرست جداول، فهرست نمودار ها، فهرست مراجع و ...

همچنین به همراه این پایان نامه یک فایل پاورپوینت Power Point شامل 30 اسلاید جهت ارائه خلاصه پایان نامه و معرفی موجود می باشد.

شما می توانید فهرست مطالب و چکیده این پایان نامه را دانلود نمایید.

بخشی از این پایان نامه ارزشمند:

جوشکاري انفجاري يکی از روشهاي جوشکاري در حالت جامد مي باشد. در اين روش با ايجاد يک سرعت بالا که حاصل از انفجار مواد منفجره مي باشد قطعه کاري به فلز پايه برخورد مي کند که اين برخورد سبب ايجاد پيوند فلزي در ناحيه برخورد و ايجاد جوش بدون نياز به فلز پرکننده می باشد. اين روش نياز چنداني به آماده سازي سطوح قبل از جوشکاري ندارد و ميزان اتلاف مواد نيز قابل چشم پوشي مي‌باشد. سرعت برخورد، زاويه برخورد و سرعت قطعه کاري از مهمترين پارامترهاي اين روش مي باشد. براي ايجاد يک جوش مناسب قطعه کاري بايد با سرعتي بين 2000 تا 3000m/s به قطعه پايه اصابت کند که کنترل اين سرعت بستگی به عواملي نظير نوع، ضخامت و طرز پک کردن مواد منفجره روی قطعه کاري دارد. اگر فلز پايه داراي استحکام و يا ضخامت کمي باشد که تحمل برخورد فلزکاري را نداشته باشد در اينصورت از يک سندان و يا پشت بند استفاده مي کنيم.


دانلود فهرست مطالب و چکیده پروژه جوشکاری انفجاری

قیمت: 35,000 تومان

قیمت فایل Power Point: فقط 9,000 تومان

خــریـد محصــول


جوشکاری

پروژه جوشکاری شامل 42 صفحه فایل word همراه با مطالب جانبی و تصویر. این پروژه مربوطه به درس جوشکاری و یا کارگاه جوشکاری برای عزیزان رشته ساخت و تولید، جوشکاری و ... که این واحد را باید بگذرانند مناسب است.

عناوین این پروژه به شرح زیر می باشند:

جوشکاری، تاریخچه جوشکاری، گروه های مختلف جوشکاری، لحیم کاری، جوشکاری فشاری و پرسی، جوشکاری ذوبی، جوشکاری زرد، لحیم کاری، جوشکاری فشاری و پرسی، جوشکاری ذوبی، جوشکاری زرد، مشکلات و گرفتاریهای صنعت جوشکاری، مسائل مهم جوشکاری، تربیت متخصص و کاردان و کارشناس، تهیه ماشین ‌آلات مخصوص، رعایت نکات ایمنی، هدف جوشکاری و برشکاری، عوارض و سوانح ناشی از عوامل فیزیکی مربوط به جوشکاری، خطرات جوشکاری، برق گرفتگی و عوارض حاصل از تاثیرات جریان برق، تاریخچه ای مختصراز جوشکاری دستی قوس برقی(S.M.A.W)، جوش قوس الکتریکی، الکترودها در جوش قوس الکتریکی، انواع قوس ها در جوشکاری با قوس الکتریکی، جنس الکترودها در جوشکاری با قوس الکتریک، ترکیب شیمیایی روپوش الکترودها، اثرات الکترود شامل موارد زیر است، تقسیم بندی الکترودها از نظر پوشش شیمیائی، ماشینهای جوشکاری جریان متناوب، ترانسفورماتور یا مبدل جوشکاری جریان یک فاز، ترانسفورماتورهای مخصوص با سه کوپل ( همراه کوپل تنظیم ولتاژ ، معرفي جوش آرگون در چند جمله،  مزيت TIG, انواع الکترودها در TIG, چند نکته در مورد مزيت تنگستن, مختصري از بازرسي جوش, جوشکاری با جریان سه فاز , ماشینهای جوشکاری جریان مستقیم, جوشکاری سرب, جوشکاری فلزات رنگین با برق, جوشکاری مس با برق, جوشکاری برنج با برق، جوشکاری روی با برق، الکترودهای فلزات غیر آهنی، جوشکاری آلیاژهای فولاد با برق، -جوشکاری برنز با برق، جوشکاری با گاز محافظ، واحد كنترل كننده جوشكاري، جوشکاری با جریان سه فاز، ماشینهای جوشکاری جریان مستقیم، جوشکاری سرب، جوشکاری فلزات رنگین با برق، محدودیتها، مزايا، انواع گرده جوش در جوش برق، طریقه ایجاد قوس الکتریکی با دست، جوشکاری قائم یا Vertical welding ، جوش بالای سر Overhead welding ، آزمایش صحت آب بندی جوش، آزمایش جوشکاری به روش اشعه، آزمایش جوشکاری مخازن تحت فشار، آزمایش قیاسی جوش، آزمایش جوشکاری به روش ماوراء صوت، آزمایش مغناطیسی جوش، آزمایش به وسیله نفوذ مایعات در درز جوش، توضيحاتي پيرامون WPS & PQR، PQR (Procedure Qualification Record)،  روش تهيه PQR، نکاتي در  مورد  جوشکاري فولاد هاي ضد زنگ و ضد خوردگي.

 

دانلود پیشگفتار پروژه جوشکاری

قیمت: فقط 9,500 تومان

خــریـد محصــول


iran-matris.com
iran-matris.com