http://iran-matris.com/images/header1.jpg

خرید از سایت

پروژه و پایان نامه دانشجویی

پیغام مدیر

توجــه!

1. برای مشاهده تمامی پروژه های موجود در سایت از منوهای سمت راست و یا جست و جو در سایت استفاده کنید.

2. برای تبادل پروژه، فهرست مطالب و چکیده پروژه خود را ایمیل کنید.

نکته مهم!

نکته مهم!

دانشجویان ترم آخر توجه کنند:

قبل از خرید پایان نامه نهایی، جهت اطمینان از تایید توسط استاد، عنوان آن را با استاد خود هماهنگ نمایید.

.

پرداخت آنلاین
پرداخت مبلغ برای خرید پروژه
تومان

پروژه و پایان نامه دانشجویی

ماشینکاری لیزر ضربه ای

پایان نامه ساخت و تولید در ارتباط با ماشینکاری لیزر Laser با عنوان «بررسی رفتار مواد در نرخ کرنش های بسیار بالا با استفاده از لیزر ضربه ای» شامل 74 صفحه فایل Word  استاندارد پایان نامه دارای متن قوی، عکس، نمودار و محاسبات مربوطه.

لازم به ذکر است این پایان نامه همانند اکثر پروژه های سایت، بسیار کمیاب بوده و برای اولین بار در اینترنت قرار داده شده است. همچنین می توان از آن به عنوان پروژه درس روشهای تولید مخصوص استفاده نمود.

شما می توانید فهرست مطالب و چکیده این پایان نامه را دانلود کنید.

بخشی از این پایان نامه ارزشمند:

ضربات فويل هاي فلزي شتاب داده شده ي ليزري ابزار مناسبي را براي تحقيق در زمينه واكنش اهداف جامد به بارهاي پالسي با دامنه و نوسان كنترل شده ارائه و پيشنهاد مي دهند. در اين تحقیق نشان  مي دهيم كه كارگيري مركب پرتابه هاي ليزر رانده شده و اندازه گيري هاي سرعت هاي در زمان مقرر شده، ممكن است داده هاي تجربي با ارزشي را جهت مشخص كردن رفتار ديناميكي مواد در نرخ هاي كرنش بسيار بالا تهيه كند. ما نشان داديم كه علاقه مندي در اين روش از يك جهت براي تعيين حالت متراكم و رها شده مواد شفاف در بار هاي ناگهاني و از جهت ديگر براي مطالعه ریز شدن اهداف مات و غير شفاف مي باشد. بررسي و آناليز اين داده ها بر مبناي تشريح يك تئوري ساده گسترش و ا نتشار  مرجع تك بعدي است كه نشان مي دهد در تمام حالات ثبات نتايج و محدود بودن روش ها مورد بحث است.

 

دانلود فهرست مطالب و چکیده

قیمت: 29,000 تومان

خــریـد محصــول


ماشینکاری تخلیه الکتریکی edm

پروژه درس روشهای تولید مخصوص در ارتباط با ماشینکاری با استفاده از روش تخلیه الکتریکی (EDM) معروف به اسپارک شامل 53 اسلاید کامل پاورپوینت همراه با تصویر و نمودار قابل ارائه می باشد. همچنین می توانید بعد از دریافت پروژه، آن را ویرایش کنید و یا به صورت فایل Word در آورید.

شما می توانید فهرست مطالب این پروژه اسپارک را دانلود نمایید.

بخشی از پروژه:

روش ماشین کاری است که در آن یک ولتاژ پالسی و منقطع بین دو الکترود به نام های قطعه کار و ابزار که در فاصله­ی نزدیک و کنترل شده­ای از هم به نام گمپ قرار دارند و در داخل سیّالی به نام دی الکتریک غوطه ور هستند. عامل ایجاد جرقه در پیک مخالف در نزدیکترین نقطه یا نقاط بین ابزار و قطعه کار شده و هر جرقه بخشی کوچکی از قطعه را به صورت براده جدا می کند. بنابر این عامل براده برداری در EDM جرقه است. در اثر تخلیه الکتریکی قطعه کار در ناحیه کوچکی ذوب شده و بخشهایی از قطعه که به صورت مذاب در آمده به وسیله ی جریان دی الکتریک شسته  می شود

 

دانلود فهرست مطالب پروژه

قیمت: فقط 13,000 تومان

خــریـد محصــول


واترجت و مواد ساینده

پایان نامه ساخت و تولید در ارتباط با سیستم ماشینکاری نوین واتر جت و مواد ساینده با عنوان "بررسی اساس سیستم­های ماشینکاری و برشکاری جت آب با مواد ساینده" شامل 94 صفحه استاندارد پایان نامه، فایل Word و قابل ویرایش همراه با عکس و تصویر، فهرست مراجع معتبر، نمودار و محاسبات مربوطه به اضافه ی نرم افزار AbrCalc برای محاسبه فشار آب در واترجت.

همچنین فایل پاورپوینت این پایان نامه جهت ارائه به عنوان پروژه روشهای تولید مخصوص شامل 52 اسلاید کامل موجود می باشد.(پروژه واترجت)

شما می توانید فهرست مطالب و چکیده این پایان نامه را دانلود کنید.

بخشی از این پایان نامه ارزشمند:

سیستم واترجت از یک باریکه آب استفاده می­کند که از دهانه خارج می­شود و می­تواند مواد نرمی از قبیل پارچه و مقوا را برش دهد لیکن نمی­تواند مواد سخت­تری را برشکاری کند. آب در دهانه ورودی تحت فشار قرار می­گیرد. سپس از دهانه[1] خروجی که قطر آن کم می­باشد با فشار خارج می­شود و در سیستم جت مواد ساینده، مواد ساینده به جت­ آب افزوده شده تا بتواند مواد  سخت­تری را برش دهد. سرعت خیلی زیاد جت­آب باعث ایجاد خلاء شده و مواد ساینده را به داخل نازل مکش می­کند. اغلب مردم زمانی که منظورشان جت ساینده است، به غلط اصطلاح واترجت را بکار می­برند.

یکی دیگر از مهمترین کاربردهای این سیستم در صنعت مواد مرکب است. به نظر می­رسد که این تکنیک می­تواند همه روشهایی را که تاکنون برای بریدن مواد مرکب استفاده می­شده است را منسوخ نماید. چرا که علاوه بر بالا بودن بازدهی، دقت و کیفیت برش نیز بسیار بهتر است. ضمناً استفاده از روشهای سنتی یا حرارتی برای بریدن مواد مرکب به ساختمان آنها لطمه می­زند به عنوان مثال این مواد را می­توان با اره برید که سطح برش خوبی به دست نمی­آید و یا با لیزر که اجزای مصنوعی را در اثر حرارت از بین میبرد.

 

دانلود فهرست مطالب و چکیده پایان نامه واترجت و مواد ساینده

قیمت: 37,000 تومان

قیمت فایل Power Point: فقط 9,500 تومان

خــریـد محصــول


وایرکات

پروژه وایر کات (Wire Cut) شامل 90 اسلاید کامل همراه با متن قوی، محاسبات، برنامه نویسی ها، نمودارها، تصاویر، فیلم و...

پروژه ای که خیلی بیشتر از قیمت خود می ارزد.

بخشی از مقدمه این پروژه با ارزش:

ماشينكاري وايركات، فرآيند براده‌برداري است كه در آن از يك منبع با انرژي ترموالكتريكي به‌منظور براده‌برداري استفاده مي‌شود. فرآيند برشكاري به‌وسيله جرقه‌هاي متناوب و كنترل شده‌اي است كه بين الكترود يعني سيم و قطعه كار زده مي‌شود. الكترود سيم نازكي است كه از قرقره باز شده و از درون قطعه كار عبور كرده و از سمت ديگر توسط مكانيزم مربوطه خارج مي‌شود. بين سيم و قطعه كار فاصله كوچكي به نام گپ وجود دارد كه در حين انجام ماشينكاري مايع دي‌الكتريك آن را دربر مي‌گيرد و در ولتاژ مناسب تخليه الكتريكي بين سيم و قطعه كار اتفاق مي‌افتد و جرقه‌هاي ايجاد شده قطعه كار را به‌صورت موضعي تبخير كرده و مايع دي‌الكتريك آنها را از محل شستشو مي‌دهد و فرآيند براده‌برداري انجام مي‌گيرد. ماشينكاري وايركات در چند سال اخير با توجه به نياز روزافزون در برخي از زمينه‌هاي ساخت و توليد بخصوص صنايع قالبسازي دقيق، بسيار پيشرفت كرده و مورد توجه قرار گرفته است.

 

دانلود فهرست مطالب و چند اسلاید رندم از پروژه

قیمت: فقط 13,000 تومان

خــریـد محصــول


ماشینکاری الکتروشیمیایی

پایان نامه ساخت و تولید و پروژه کامل ماشینکاری الکترو شیمیایی ECM (Electro Chemical Machining) شامل 117 صفحه فایل Word با توضیحات کامل و متن قوی، عکس و تصاویر مربوطه، نمودار و محاسبات دقیق و اثبات شده.

این پروژه مربوط به درس روشهای تولید مخصوص و یا روشهای براده برداری مخصوص می باشد. همچنین شامل چکیده، فهرست مطالب، بحث و نتیجه گیری، پیشنهادات، واژه نامه و فهرست مراجع و تمام خصوصیاتی که یک پایان نامه استاندارد باید داشته باشد.

بخشی از مقدمه این پایان نامه:

ماشینکاری الکتروشیمیایی یک فرایند انحلال الکتروشیمیایی آندی است. شکل-1  اصول و تجهیزات اولیه این روش را نمایش می دهد. یک ولتاژ DC (معمولا" بین 10 تا 25 ولت) بین یک ابزار کاتدی با شکل معین و یک قطعه کار آندی اعمال می گردد.الکترولیت (مثلا" محلول آبی کلرید سدیم) با سرعت بالا (10-60 m/s) از بین فاصله دو الکترود (0.1-0.6 mm) عبور می کند. با چگالی جریان 20-200 A/cm  قطعه کار آندی بر طبق قانون فارادی حل می شود. ماده حل شده (معمولا" به شکل هیدروکسید فلزی) و دیگر محصولات فرعی مانند گاز کاتدی که در فرایند تولید می شوند توسط جریان الکترولیت از فاصله ماشینکاری خارج می شوند. شکل نهایی قطعه کار تقریبا" معکوس شکل ابزار کاتدی است و میزان تفاوت شکل ابزار و قطعه کار به پارامترهای فرایند بستگی دارد.


دانلود فهرست مطالب و چکیده پروژه

قیمت: 45,000 تومان

خــریـد محصــول


iran-matris.com
iran-matris.com