http://iran-matris.com/images/header1.jpg

خرید از سایت

پروژه و پایان نامه دانشجویی

پیغام مدیر

توجــه!

1. برای مشاهده تمامی پروژه های موجود در سایت از منوهای سمت راست و یا جست و جو در سایت استفاده کنید.

2. برای تبادل پروژه، فهرست مطالب و چکیده پروژه خود را ایمیل کنید.

نکته مهم!

نکته مهم!

دانشجویان ترم آخر توجه کنند:

قبل از خرید پایان نامه نهایی، جهت اطمینان از تایید توسط استاد، عنوان آن را با استاد خود هماهنگ نمایید.

.

پرداخت آنلاین
پرداخت مبلغ برای خرید پروژه
تومان

پروژه و پایان نامه دانشجویی

ماشینکاری الکتروشیمیایی

پایان نامه ساخت و تولید و پروژه کامل ماشینکاری الکترو شیمیایی ECM (Electro Chemical Machining) شامل 117 صفحه فایل Word با توضیحات کامل و متن قوی، عکس و تصاویر مربوطه، نمودار و محاسبات دقیق و اثبات شده.

این پروژه مربوط به درس روشهای تولید مخصوص و یا روشهای براده برداری مخصوص می باشد. همچنین شامل چکیده، فهرست مطالب، بحث و نتیجه گیری، پیشنهادات، واژه نامه و فهرست مراجع و تمام خصوصیاتی که یک پایان نامه استاندارد باید داشته باشد.

بخشی از مقدمه این پایان نامه:

ماشینکاری الکتروشیمیایی یک فرایند انحلال الکتروشیمیایی آندی است. شکل-1  اصول و تجهیزات اولیه این روش را نمایش می دهد. یک ولتاژ DC (معمولا" بین 10 تا 25 ولت) بین یک ابزار کاتدی با شکل معین و یک قطعه کار آندی اعمال می گردد.الکترولیت (مثلا" محلول آبی کلرید سدیم) با سرعت بالا (10-60 m/s) از بین فاصله دو الکترود (0.1-0.6 mm) عبور می کند. با چگالی جریان 20-200 A/cm  قطعه کار آندی بر طبق قانون فارادی حل می شود. ماده حل شده (معمولا" به شکل هیدروکسید فلزی) و دیگر محصولات فرعی مانند گاز کاتدی که در فرایند تولید می شوند توسط جریان الکترولیت از فاصله ماشینکاری خارج می شوند. شکل نهایی قطعه کار تقریبا" معکوس شکل ابزار کاتدی است و میزان تفاوت شکل ابزار و قطعه کار به پارامترهای فرایند بستگی دارد.


دانلود فهرست مطالب و چکیده پروژه

قیمت: 45,000 تومان

خــریـد محصــول


iran-matris.com
iran-matris.com